Bizverse Airdrop Etkinliği: Ödül 100,000 BIVE VE 20 Nft ödül

0
23

Bizverse airdrop etkinliğine katılarak görevleri tamamlayın, rast gele seçilecek kişiler arasında şansınızı arttırarak 100,000 BIVE VE 20 Nft ödül kazanın.

Son Katılım Tarihi: 10 Ağustos

Nasıl Katılırım?

Bizverse airdrop etkinliği Gleam üzerinden gerçekleştirilmektedir. Katılmak için tıklayın

Kampanyaya katılırken sizden BEP20 cüzdan kodu istenecektir. Metamask cüzdan kodunuzu kullanabilirsiniz.

  1. Twitter’e katılın
  2. Twitter beğenisi yapın
  3. Discord’a katılın
  4. Telegram kanallarına katılın
  5. Arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla kazanma şansı elde edin.

Ödül Dağılımı

  1. 5 Şanslı Kazananlar 1.000 $BIVE + 01 NFT vr Ana Sayfa alır
  2. 500 slotlu Airdrop ile en iyi 500 rastgele kullanıcı
  3. 500 slotlu Airdrop ile en yüksek referansa sahip ilk 500

Bizverse (BIVE) nasıl çalışır?

Bizverse, bir sanal gerçeklik dünyası, sadece iş için bir metaverse ve mevcut temassız (veya düşük temaslı) ekonomi trendine göre işleyen dijital bir ekonominin kalbinin yaratılması üzerine bahis oynar. Temassız Ekonomi şu anda, özellikle de tüm dünyada insanları hala etkileyen ve kontrol altına alınması zor olan Covid-19 salgını bağlamında teşvik ediliyor.

Modelin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından Bizverse, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) mekanizmasını kullanan özerk bir dijital toplumun oluşumuna yardımcı olacaktır: Blockchain teknolojisi kullanılarak geliştirilen yazılım programları ile birlikte kurallar ve makine kodu üzerine kurulu merkezi olmayan özerk bir organizasyon. otomatik olarak çalıştırılır ve merkezi olmayan kontrole sahip bir yapı oluşturmak için merkezi yönetim yetkisini tamamen ortadan kaldırır.

Bizverse’de paylaşılan bir toplulukta eşit rollere sahip kullanıcılar vardır ve bir kullanıcının katılmasına izin verilen faaliyetler ve haklar, belirteç sahipliği süreci ve kullanıcının kayıt işlemi sırasında yaptığı yatırım seçimi ile belirlenir.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz