Rain Kripto Market Listesi Güncellendi

Türkiye’de hızla büyümeye devam eden Rainturk, yeni coin listelemesi ile kullanıcılarına yeni fırsatlar sundu.

Rainturk 50 tl bonus

Rainturk hesabınızı oluşturarak 50TL bonus kazanmak için hemen kayıt ol!
50TL BONUSref

Platformun resmi internet sitesinden yapılan duyuruda TRU, GALA, CVC, NEXO, DYDX, APE ve ROOK coinlerin artık Rainturk listesinde yer aldığı bildirildi.

Daha fazla işlem ve daha yani seçeneklerle kripto yatırımı yapmak isteyenlere yeni fırsatlar sunmaya devam eden Rainturk, bugün kullanıcılarına attığı mailde ve resmi internet sitesinde yayınladığı haberinde, yeni coinlerin hem mobil hem de web sitelerinde mevcut olduğunu bildir.

Yenilikleri ve yeni kullanıcılarına dağıttığı para ödülleri ile son dönemlerde adından söz ettirmeye başlayan kripto borsası Rainturk, yeniliklerini sürdürmeye devam edecek. Sürekli geliştirilen Rainturk yeni coin listesi hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve güncel haberlere ulaşmak için sitemizi takip edin.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here