Phemex Kayıt Ol | 180$’a Kadar İşlem Bonusu Kazan: H6CBB4

0
83

Phemex kayıt işlemi, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir bir işlemdir. Üyeliğinizi oluşturmak ve alım-satıma başlamak için aşağıdaki adımları takip edin.

Phemex Üyeliği Oluşturma

Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan Phemex üyeliği oluşturun ve sürpriz hediyelerden yararlanın. İşte adım adım Phemex üyeliği oluşturma.

Adım 1: Kayıt işlemini başlatmak için buraya tıklayın ve açılan ana sayfadan Kayıt Ol butonuna tıklayın.

Phemex kayıt

Adım 2: Kayıt Ol butonuna tıkladıktan sonra açılan forumu doğru bilgilerinizi girerek doldurun. Referans kodu bölümüne H6CBB4 kodunu yazmayı unutmayın.

Phemex kayıt

Adım 3: Kayıt formunu doldurup Hesap Oluştur butonuna tıkladıktan sonra mail adresinize gelen doğrulama kodunu ilgili alana yapıştırın.

NOT: Parola küçük harf, büyük harf ve rakam içeren en az 8 karakterden oluşmalıdır

Phemex Kimlik Doğrulama (KYC)

Hesabınızı oluşturduktan sonra işlem yapmaya başlamak için kimlik doğrulaması yapmanız gerekir. Aşağıdaki adımları takip ederek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Adım 1: Phemex.com‘a giriş yapın ve profilinizin üzerine tıklayın. Hesap adınız veya eposta adresinizin altında çıkan menüye bakın. Burada “Doğrulanmadı” etiketi olacaktır. Adınız veya etiket üstünde herhangi bir yere tıklayın.

Adım 2: Genel Bakış sayfasının altında ID & Yüz Doğrulama butonuna tıklayın.

Phemex kyc

Adım 3: Yeni bir açılır pencere sizden kişisel kullanıcı mı yoksa kurumsal kullanıcı mı olduğunuzu seçmenizi isteyecektir. Uygun olan seçimi yapın ve Onayla’ya tıklayın.

Phemex kyc

Adım 4: Bir sonraki sayfa sizi Kimliğinizi veya diğer belgelerinizi hazırlamaya yönlendirecektir. Hazır olduğunuzda Başla’ya tıklayın.

Phemex kyc

Adım 5: Bu aşamada resim yüklemek için iki metodunuz vardır. Örneğimizde Webcam kullanarak fotoğraf çek seçeneğiyle devam edeceğiz.

Phemex kyc

Mobil uygulama ile devam ederek kimliğinizin ön ve arka yüzünü yükleyin ve daha sonraki adıma geçin.

Adım 6: Sonraki sayfa yüz doğrulamanızı gerçekleştirecektir. Yüzünüzü ekranda ortalayın ve hazır olduğunuzda Başla’ya tıklayın.

Süreç tamamlandığında, Hesap Genel Bakış sayfanızdaki etikette artık “Doğrulanıyor” yazısı olmalıdır. Doğrulamanın başarılı olması halinde etiketleriniz yeşile dönecek ve “Doğrulandı” yazacaktır.

Phemex SSS

Phemex'e kimlik bilgilerini vermek güvenilir mi?

Phemex, global ölçekte hizmet veren ve faaliyette bulunduğu ülkelerin kanunlarına göre hareket eder. KYC doğrulamada kimlik bilgilerini vermek son derece güvenilirdir.

Phemex bonus nasıl kazanılır?

Phemex kayıt bonusu, KYC işlemini tamamlayan kullanıcıların yatırım yapmaları karşılığına verilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz