Paribu İle Binance Hesabına Para Aktarma Nasıl Yapılır?

Paribu ile Binance hesabına para aktarma işlemi son derece basittir. Paribu hesabınızdan, cüzdanınıza girin ve “Para çekme” bölümüne giderek gerekli adımları incelemeniz yeterli olacaktır.

Türkiye’de en çok kullanılan kripto para borsası Paribu’dan Binance’a para aktarmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Binance’da daha fazla altcoin seçeneğinin bulunması ve farklı ürünlerin bulunması, kripto para yatırımcılarının Binance’a geçmelerini etkilemektedir. Peki, Paribu ile Binance hesabına para aktarma nasıl yapılır?

Paribu’dan Binance’a Para Aktarma

1- Paribu hesabınıza giriş yapın.

2- “Cüzdan” sekmesine tıklayın.

3- Nakit varlıklarım sekmesi altında yer alan varlıklarınızın karşısındaki “Çek” sekmesine tıklayın.

4- Alıcı adres bölümüne, Binance cüzdanınızdaki cüzdan kodunuzu yapıştırın.

5- Çekimi onaylayın.

İki bitcoin para borsasında da hesabınızı oluşturduktan sonra paribu hesabınıza Akbank üzerinden para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Paranız hesabınıza geçtikten sonra binance hesabınıza giriş yaparak bir adet bitcoin wallet numarası almanız gerekmektedir. Aldığınız bitcoin wallet numarasına paribu hesabınızdan bitcoin transferi yaparak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Paribu hesabından Binance hesabına aktarım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler;

  1. Sadece onaylanmış hesaplardan bitcoin transferi yapabilirsiniz. Onaylanmamış hesapların dışında bitcoin transferi yapılamamaktadır.
  2. Binance hesabınızdan aldığınız bitcoin cüzdan numarası ile paribu hesabınıza girdiğiniz bitcoin cüzdan numarasının aynı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Binance dünya çapında en büyük bitcoin ve alt coin borsa şirketleri arasında bulunmaktadır. Binance üzerinden hızlı şekilde bitcoin ve diğer alt coin alım satım işlemi yapabilirsiniz. Binance borsasının sunduğu geniş hizmetler nedeni ile Türkiye’de ve diğer ülkelerde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yukarıda sizlere binance hesabınıza Türkiye de ki bitcoin borsası olan paribu hesabınızdan nasıl aktarım yapacağınızı anlattık. Yukarıda yazan bilgiler ile kolay ve hızlı şekilde binance hesabınıza bitcoin transferi yapabilirsiniz.

Binance Bitcoin ve Alt Coin Borsası Neden Tercih Edilmektedir?

  1. Binance borsası üzerinden sadece bitcoin değil dünya üzerinde aktif olan bir çok alt coin alım ve satım işlemi yapabilirsiniz. Bu coinlere örnek olarak ethereum, Binance Coin (BNB) ve daha bir çok alt coin altım ve satım işlemi yapabilirsiniz.
  2. Binance diğer bitcoin borsaları gibi sizlerden kimlik ya da vb. belgeler talep etmemektedir. Belge göndermeden kayıt olabilir ve işlem yapabilirsiniz.
  3. Binance hesabınızı 3. bir şifreleme ile güvende tutmaktadır.
    Google Authenticator ile ek bir şifreleme işlemi yapabilir ve hesabınızı daha güvende tutabilirsiniz.

Binance hesabına sadece diğer borsa hesaplarından sadece Bitcoin transferi yapabilirsiniz. Daha sonra yaptığınız bitcoin transferi ile istediğiniz alt coin alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here