MEXC, Tokyo AU (TOKAU) Token Swapını Destekleyecek

MEXC Global, resmi web sitesinden yaptığı duyuruda Tlabs tarafından satın alınan Tokyo AU (TOKAU) swapını destekleyeceğini duyurdu.

6.5

MEXC %10 komisyon indirimi

Meksika merkezli kripto para borsası MEXC'e kayıt ol %10 komisyon indirimi kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Hızla büyümeye devam eden kripto borsası MEXC, yaptığı duyuruda Tokyo AU (TOKAU) swapını destekleyeceğini bildirdi. MECX, haberin detayında mevcut jetonların yerine yeni bir jeton verilecek. TOKAU’yu MEXC’de tutan kullanıcılar için bu jeton takasını destekleyeceğini bildirdi.

Token Swap Oranı: 100.000 TOKAU=1 TBS

Düzenlemeler aşağıdaki gibidir:

  • MEXC, TOKAU mevduatlarını kapattı ve artık TOKAU mevduatlarını desteklemeyecek.
  • 2022-06-21 04:00’te (UTC),  MEXC, TOKAU/USDT izole marj ticaret çiftini listeden çıkaracak, otomatik bir ödeme gerçekleştirecek, bekleyen tüm TOKAU teminat emirlerini iptal edecek ve tüm TOKAU teminat pozisyonlarını kapatacaktır.
  • 2022-06-21 05:00 (UTC) tarihinde MEXC, TOKAU spot ticaretini çevrimdışına alacak, tüm açık siparişleri iptal edecek ve ardından token takasları yapacak.
  • MEXC, takımdan aldıktan sonra yeni jetonları uygun kullanıcılara dağıtacaktır.

Yeni Simge Bilgileri:

  • Yeni Simge Adı : TBS
  • Sayı hacmi : 10 milyar
  • Yeni Sözleşme Adresi : 0x45fffed8d9651fe9ea0321fcc9b15ee5e052a208
  • Yeni jetonun %25’i, TOKAU’nun mevcut sahiplerinin yeni jetonla takas etmeleri için ayrılacaktır.
UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here