Madonna’nın Malavi’nin HIV / AIDS Yetim Yardımına Yardım Eden Ortakları

Müziğinin lirik içeriğiyle ilgili sınırları zorlamakla tanınan Madonna, artık hayırseverlik konusundaki sınırları zorlamaya niyetli.

16 Ağustos’ta gerçekleşecek 60. doğumgününü kutlamaya yönelik planlarının bir parçası olarak Madonna, Malavi’de Yetiştirme Malavi’si aracılığıyla bir papaz yardım etmeyi amaçlayan bir aylık bir girişim için Ripple ile bir ortaklık başlattı. on yıl önce.

30 Temmuz’dan itibaren başlayan ve 31 Ağustos’a kadar sürecek olan bağış toplama döneminde, Ripple Madonna’nın davasını desteklemek için yapılacak tüm kamu bağışlarını eşleştirmeyi taahhüt etti.

Madonna’ya göre, bağışlar özel olarak Malawi‘deki Umut Evini yetimhanedeki kar amacı gütmeyen kuruluşun çalışmalarından faydalanacak. Yazma sırasında Madonna’nın Facebook sayfası üzerinden 28,783 ABD doları alındı.

YÜZBİNLERCE YETİME YARAR

Ripple tarafından yayınlanan bir bildiride, firma Malavi’nin ebeveynleri HIV / AIDS ile ilgili komplikasyonlardan öldükten sonra yetim kalan bir milyon çocuğa yakın olduğunu belirtti.

Eric van Miltenburg, ticari faaliyetlerden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı, “Malavi’nin dünyadaki en az hizmet alan bazı çocuklarla inanılmaz çalışmalarını bir araya getirmekten gurur duyuyoruz” dedi.

Ancak Ripple’in ifadesi, bağışların XRP veya USD’de eşleşip eşleşmeyeceğini belirtmedi.

Miltenburg’a göre Ripple, altı yıl önce Hollywood aktörü Ashton Kutcher ve Guy Oseary tarafından kurulan bir teknoloji yatırım fonu olan Sound Ventures’da yatırımcıları tarafından Malavi Raising’e tanıtıldı.

Nesli Tükenmekte Olan Türlerin Yok Olmadan Kaydedilmesi

Bu yılın Mayıs ayında, Kutcher, XIX‘de 4 milyon dolar bağış yapmak için komedi ve gündüz talk-show sunucusu Ellen DeGeneres tarafından başlatılan kar amacı gütmeyen Ellen DeGeneres Yaban Hayatı Fonu’na küresel koruma çabalarını desteklemek amacıyla Ripple ile ortaklık kurdu.

Bu yılın başlarında, Ripple ve onun yöneticileri, DonorsChoose.org kar amacı gütmeyen kuruluş aracılığıyla ABD’deki devlet okullarını desteklemek için yaklaşık 29 milyon ABD doları değerinde XRP bağışladı. Kar amacı gütmeyen kuruluşun belirttiği gibi, Ripple bağışı, DonorsChoose’un yirmi yıldan uzun bir süredir varlığını sürdürdüğü en büyük bağıştı.

Ripple ve yöneticileri tarafından yapılan bağışlar, 28.000’i aşkın devlet okulundan öğretmenlerin, eğitimcilere ve öğrencilerine, okul malzemeleri, saha gezileri, teknoloji ve öğrenim için gerekli diğer kaynaklara erişim sağlamalarını istediklerini dile getirdi.

Charles Best‘in kurucusu DonorsChoose’un kurucusu, “Ripple takımının cömertliğiyle awestruck ediyoruz” dedi. “Hediyeleri, düşük gelirli topluluklarda ezici bir şekilde bir milyondan fazla öğrenciye öğrenme materyalleri ve deneyimler sağlayacaktır.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here