KuCoin Inflation Hedging Coin (IHC) Listeleyeceğini Duyurdu

En büyük kripto borsalarından KuCoin’de yeni listelenecek coinler arasında IHC/USDT işlem çifti ekleniyor. Kripto borsası resmi web sitesi üzerinden yaptığı duyuruda, 10 Haziran 2022, 13:00 (UTC+3) itibari ile alım satımlara, 11 Haziran 2022, 13:00 (UTC+3) itibari ile de çekim işlemlerini başlatacağını duyurdu.

7.6

KuCoin %10 komisyon indirimi

KuCoin'in ayrıcalıklarından yararlanmak için referans kodu ile kayıt ol, sen de kazan!
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Hızla büyümeye devam eden kripto borsası KuCoin, listelenen coinler arasına bir yenisini daha ekledi. Inflation Hedging Coin (IHC) coini listeleyeceğini duyuran borsa, detaylı bilgilere yer verdi.

Resmi internet sitesinden yaptığı duyuruda; “KuCoin alım satım platformumuza gelecek yeni bir harika projeyi duyurmaktan son derece gurur duyar. Inflation Hedging Coin (IHC) artık KuCoin’de. Desteklenen alım satım çifti IHC/USDT.” dedi.

Inflation Hedging Coin (IHC) Nedir?

Toplam Arz Piyasa Değeri Çıkarma Tarihi Mutabakat Protokolü
623,088,728,275 IHC $14,426,520 2021-08-25
Dolaşımdaki Arz 24 saatlik Hacim Çıkarma Fiyatı Kriptografik Algoritma
101,806,053,874 IHC $604,731 0.3 MNT

* Temel metrik sayılar 08 Haziran 2022 itibarıyla hesaplanmıştır.

IHC, Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü. Enflasyon Riskinden Korunma Parası (IHC), yalnızca başka bir blok zinciri veya desteksiz başka bir spekülatif kripto para birimi değildir. IHC, jetonları ABD enflasyon oranında yıllık olarak yakar ve toplam piyasa değeri, toplam jeton sahiplerinin sayısına eşit olana kadar bunu yapmaya devam edecektir. Yüksek işlem ücretleri, jeton sahiplerini teşvik eder ve tasarruf sahiplerinin cesaretini kırar. Tüm maliyetler, sahiplerine yeniden dağıtılır ve bu da madeni paranın bir değer deposu olarak kullanımını daha da teşvik eder. Varlıklarını enflasyon akışına karşı korumak isteyen tasarruf sahipleri için IHC, herhangi bir tahminde bulunmaya gerek kalmadan açık ve doğrudan bir seçimdir.

Resmi Web Sitesi: https://www.ihcoin.io/

Twitter: https://twitter.com/ihcoinofficial

Tanıtım Yazısı: Görüntülemek İçin Tıklayın

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here