Huobi CandyDrop Token Airdrop Etkinliği SFUND’u Başlattı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Huobi yeni bir etkinliğe daha imza attı. Huobi haberlerinde yayınlanan habere göre token airdrop etkinliği kapsamında CandyDrop, SFUND’u başlattı. 19 Mayıs 2022’de SFUND’u  piyasaya sürecek CabdyDrop için kayıt dönemi 12:00 (UTC) 19 Mayıs 2022 – 12:00 (UTC) 21 Mayıs olarak belirlendi.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

En güvenilir kripto para borsaları listesinde ilk sıralarda yer alan Huobi Global, kullanıcılarına yeni deneyimler sunmaya devam ediyor. Sürekli yenilik sunan kripto para borsası, son yaptığı duyuruda, CandyDrop SFUND’u başlattığını duyurdu. Haberin devamında kayıt dönemi ve uygunluk şartları ile ilgili ayrıntılı bilgi veren Huobi’de yer alan haber şöyle;

Değerli Kullanıcılar,

CandyDrop, 19 Mayıs 2022’de SFUND’u piyasaya sürüyor.

Kayıt Dönemi: 

SFUND : 12:00 (UTC) 19 Mayıs 2022 – 12:00 (UTC) 21 Mayıs,

Nasıl katılınır:

1. Uygunluk

Etkinlik süresi boyunca, son 3 gün için herhangi bir dijital varlığın günlük ortalama spot ticaret hacmi 100 USDT’ye ulaştığında, kullanıcılar her defasında bir CandyDrop etkinliğine bir KEZ kaydolabilirler.

Bireysel maksimum kayıtlar = son 3 gün için herhangi bir dijital varlığın günlük ortalama spot ticaret hacmi / 100

2. Kayıt

İlgilenen kullanıcılar kayıt olmak için etkinlik sayfasına tıklayabilir. Kaydınız başarısız olursa lütfen günlük ortalama spot işlem hacminizi kontrol edin. Katılmak için buraya tıklayın .

3. Candydrop’larınızı kazanın

CandyDrop jetonları kayıtlı katılımcılara rastgele dağıtılacaktır. Kazananlar jetonları ücretsiz olarak alacaklar. Jeton ödülleri, kazananların Spot Hesaplarına 12 saat içinde teslim edilecektir.

proje Toplam Airdrop Tutarı
SFUND 29.940 SFUND

*Her katılımcı, her jetondan yalnızca 1 pay alabilir.

Tahsis hesaplanması

  • Bireysel kullanıcının gerçek kazanma oranı = toplam kazanan sayısı / etkinlikteki toplam katılımcı sayısı * %100
  • Kazanma oranı ve nihai token tahsisi, işlem hacmi, işlem sıklığı, varlık bakiyesi ve HT varlıkları vb. dahil olmak üzere bir kullanıcı verisi matrisi temelinde hesaplanır.

4.  * CandyDrop Şanslı Yıldız:  Her CandyDrop turundan, 1.000 USDT değerinde özel airdropların keyfini çıkarabilen CandyDrop şanslı yıldızımız olarak seçilen bir katılımcı olacak!

*Şanslı Yıldız Ödüllerini Talep Edin:  CandyDrop Lucky Star, SMS bildirimi ve Huobi APP’den push, gelen kutusu ve açılır pencereler aracılığıyla fark edilecektir. Şanslı kazananın, ödülleri nasıl alabileceği konusunda Huobi müşteri hizmetlerine ([email protected]) e-posta göndermesi gerekir.*CandyDrop Lucky Star için Gerekli Görev:  CandyDrop Lucky Star, Huobi’nin CandyDrop etkinlikleriyle ilgili deneyimlerini paylaşabileceği Huobi Live’ımıza katılmaya davet edilir. Bu görevi tamamlayamazlarsa, 1.000 USDT’ye hak kazanamamayı kaybedeceklerdir. Huobi müşteri hizmetleri, Huobi Live gösterisinden 3 iş günü önce şanslı kazananla iletişime geçecektir.

Notlar:

  1. Kullanıcıların bu etkinliğe katılmadan önce kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir. Etkinlik sona ermeden kimlik doğrulamasının tamamlanmaması, ödüllerin kaybedilmesine neden olacaktır.
  2. Kullanıcılar bu etkinliğe yalnızca Huobi Uygulaması üzerinden katılabilir.
  3. Alt hesaplar bu etkinliğe bağımsız bir giriş olarak katılmaya uygun değildir.
  4. Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir.
  5. Spot işlem hacmi, spot, ETP, marj ve grid işlemlerinin hacmini içerir.
  6. Yerel uyumluluk gereksinimleri nedeniyle, aşağıdaki ülke ve bölgelerdeki kullanıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir: Anakara Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Singapur, Venezuela ve Kırım.
  7. İşlem hacmi, mevcut tüm işlem çiftlerinde (USDT/HUSD, USDC/USDT, PAX/HUSD, USDC/HUSD, TUSD/HUSD, DAI/USDT, TUSD/USDT, PAX/USDT hariç) hem alımları hem de satımları (yıkama işlemleri hariç) içerir. ve DAI/HUSD).
  8. Ücretleri kesmek için Puan Kartları kullanılarak yapılan spot işlemlerin oranı, bu aktivite için günlük ortalama tutara dahil edilmeyecektir.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Kripto paralar spekülatif ve karmaşık bir yapıya sahiptir. Sitemizde yayınladığımız yazılar, genel araştırma konuları olup kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Sitemizde yer alan borsalar ile herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. İçeriklerimiz, araştırma, gözlemleme ve deneme sonuçlarında elde ettiğimiz verileri kapsamaktadır. Alacağınız tüm kararlar, kendi kararlarınız olup kar ve zarar durumunda marj.org sorumlu tutulamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here