Huobi’den Yeni Etkinlik: 20.000 USDT Ödül Havuzunu Paylaşmak için VLX Ticareti Yapın!

Küresel ölçekte sunduğu hizmetleri ile her geçen gün yeni kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Huobi, kullanıcıları için yeni bir etkinlik düzenledi.

Huobi haberlerinde yer alan bilgiye göre kullanıcılar 20.000USDT’li ödül havuzunu paylaşabilecek. Bunun için aranan şart ise VLX ticaretinin yapılması.

7.4

Huobi Global %10 komisyon indirimi

Huobi Global'e kayıt ol! %10 komisyon indirimi 120$'a varan "Hoşgeldin bonusu" kazan.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Huobi haber kaynağında yer verilen haberin detayları şöyle;

Etkinlik 1: Ticaret, Döndürme ve 20.000 USDT Kazanma

 • Huobi Global’de minimum 500 USDT değerinde VLX spot ticaret hacmine ulaşan kullanıcılar, 20.000 USDT’lik bir ödül havuzunu paylaşmak için Çarkıfelek’i çevirebilir.
 • VLX günlük işlem hacminin katmanları ve karşılık gelen kazanma şansı aşağıdaki gibidir:
VLX günlük spot işlem hacmi (USDT) Günlük spin şansı*
≥ $500 1 dönüş
≥ $1,000 2 dönüş
≥ $3,000 3 dönüş
≥ $10,000 5 dönüş
≥ $20,000 7 dönüş

Not:

 • Bu durumda saat her gün 16:00’da (UTC) sıfırlanacak ve 16:00’dan (UTC) başlayan 24 saat içinde gün olarak kabul edilecektir. Gün içinde karşılanan günlük spot işlem hacimlerinden elde edilen tüm spin şansları sadece gün içinde geçerlidir. Spin sayıları bir sonraki gün sıfırlanacaktır.
 • Ödül havuzu sürerken, ödüller ilk gelene ilk hizmet esasına göre verilecektir.
 • Ücretleri puan kartıyla mahsup edilen spot işlem hacminin hiçbiri, spot alım satım görevinin ilerlemesine dahil edilmeyecektir.
 • Alt hesapların işlem hacimleri, toplam işlem hacminin hesaplanması için ilgili ana hesaplara alacaklandırılacaktır.
 • Her katılımcı, etkinlik boyunca “Çarkıfelek”i en fazla 49 kez çevirebilir.
 • Döndürme şansı, her etkinlik gününde elde edilen işlem hacmine göre otomatik olarak hesaplanır.
 • Tüm ödüller, etkinlikten sonraki 14 iş günü içinde kazananların Huobi Global hesaplarına yatırılacaktır. Ödüllerinizi 14 iş günü içinde almazsanız, lütfen 7/24 çevrimiçi desteğimizle iletişime geçin veya yardım için [email protected] adresine e-posta gönderin.

 

Şartlar ve koşullar:

 • Katılımcıların kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir. Kampanya sona ermeden kimlik doğrulamasının tamamlanmaması, ödüllerin kaybedilmesine neden olacaktır.
 • Piyasa yapıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir.
 • Aşağıdaki ülke veya bölgelerden kullanıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir: Anakara Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Singapur, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela ve Kırım.
 • Huobi Global, bu etkinliğin şartlarını değiştirme veya revize etme veya bu etkinliği herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden bildirimde bulunmaksızın tamamen kendi takdirine bağlı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

Etkinliğe Nasıl Katılım Sağlanır?

Huobi’nin yeni etkinliğine katılmak için aşağıdaki bağlantıları tıklayarak kayıt oluşturabilirsiniz.

Web: Tıkla

App: Tıkla

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kripto paralar spekülatif ve karmaşık bir yapıya sahiptir. Sitemizde yayınladığımız yazılar, genel araştırma konuları olup kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Sitemizde yer alan borsalar ile herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. İçeriklerimiz, araştırma, gözlemleme ve deneme sonuçlarında elde ettiğimiz verileri kapsamaktadır. Alacağınız tüm kararlar, kendi kararlarınız olup kar ve zarar durumunda marj.org sorumlu tutulamaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here