Gate io $OGV + $TIFI Airdrop Fırsatı: Toplam Ödül 1,500$

Gate.io yeni iki yeni airdrop etkinliği ile daha kullanıcılarına ödül dağıtıyor.  Toplam ödül havuzu 1,500 dolar, çekilişle 200 kişiye dağıtımı yapılacak $OGV + $TIFI fırsatını kaçırmayın.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Son katılım tarihi: 14 Temmuz 2022

Nasıl Katılabilirim?

  1. Gate.io airdrop etkinliğine katılmak için Gate.io hesabı oluşturun. Hesap oluşturmak için buraya tıklayın.
  2. Gate.io Airdrop etkinliğine katılmak için KYC doğrulamayı tamamlayın.
  3. Etkinlik Gleam üzerinden katılım yapılıyor. Kullanıcı adınızı ve UID numaranızı gate.io profil sayfanızdan bulabilirsiniz.

Gate io TIFI coin çekilişi için tıklayınız.

Gate io OGV coin çekilişi için tıklayınız. | Katılım için son 12 saat !!

Eğer gleam sayfası yerine gate io sayfasına yönlendirirse, sayfanın en altından çekilişe katılabilirsiniz.

TIFI Coin Nedir?

TiFi, NFT ve TiFi Token ile bir alışveriş ve ticaret platformu ve TiFi Bank adında bir Merkeziyetsiz Borsa içeren TiFi Allverse adlı entegre bir finans eko barındırıyor. TIFI tokeni Silikon Vadisi merkezli bir şirket olan TIFI tarafındna oluşturulmuştur. TIFI tokeni platformun ana tokenidir.

TiFi Token, Silikon Vadisi merkezli bir şirket olan TiFi tarafından oluşturulmuştur. TiFi’nin Allverse yolculuğuna doğru ilk adımı. Token, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde çalışıyor ve insanları tokenin kendisiyle yatırım yapmaya ve ticaret yapmaya teşvik eden birkaç çekici özellik sunuyor ve ayrıca TiFi Token’ı harika bir servet üreticisi haline getiriyor.

Token geri ödülü, TiFi’nin en yenilikçi özelliğidir. Token sahiplerini, nakit ödül kredi kartlarına benzer şekilde işlev gören tüketicilere “token ödülü” sağlayarak TiFi token satın alma ürünlerini kullanmaya teşvik eder.

TIFI tokeni günlük hayatta alışveriş, trade yapabilirken ayrıca kullanıcılar TiFı ile ödeme yapabildikleri bir kart ile ödül de kazanabilir. TiFi Allverse platformu kullanıcıların gerçek dünya itemlerini NFT ve kripto paralar ile alabilmelerini sağlar.

Toplam arzı : 1,000,000,000,000,000 adettir.

TIFI coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Origin Dollar Governance OGV Coin Nedir?

Origin Protocol iki taraf arasındaki ticari işlemlerin, aracısız bir şekilde gerçekleştirilmesi için oluşturulmuş bir dijital para platformudur. Origin Protocol, kullandığı alt yapı sayesinde herhangi bir komisyon ödemeksizin, taraflar arasındaki para alış verişinin aracısız bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu da alıcı ve satıcıların yüzde 20 ve 30 civarında bir tasarruf sağlamasına olanak tanır.

Origin Protocol hediyesi bol bir sistemdir. Dileyen herkes Origin Protocol’de Staking işlemi gerçekleştirebilir ve yeni kullanıcılar davet ederek, uygulamalar geliştirebilir.

Origin Protocol sayesinde, bankasız kişiler bile Airbnb, Amazon, Booking ve Fiverr gibi pazarlara erişebilir. Kişiden kişiye olduğu için, sansürlere, kapanmalara ve yasaklanmalara maruz kalması zordur.

Origin Protocol’un yeni çıkarttığı OGV coin, platformda kullanılmaya başlayacaktır. Ayrıca OGN coin tutanlara OGV coin dağıtımı yapılacaktır.

Toplam arzı : 4,000,000,000 adettir.

Origin Protocol OGV Coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz