Gate.io Öğren Kazan Etkinliği: Görevleri Tamamlayın 200$’ı Bölüşün

Gate.io kullanıcılarını yeni bir airdrop kampanyası ile ödüllendiriyor. Öğren kazan etkinliği kapsamında soruları doğru şekilde yanıtlayan kullanıcıları arasında 2,000$’lık bir ödülü dağıtıyor.

7.1

Gate.io %20 komisyon indirimi

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Gate.io'a kayıt ol %10 Komisyon indirimi kazan!
%20 KOMİSYON İNDİRİMİref

Gate.io öğren kazan etkinliği hakkında resmi web sitesinde de duyuru yapan Gate.io etkinliğe katılma ve ödüllerin dağıtılması ile ilgili ayrıntılı bilgilere yer verdi.

Gate.io Öğren Kazan Etkinliği Hakkında Bilgi

Resmi internet sitesi üzerinden kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere yer veren Gate.io ekibi, öğren kazan ve diğer etkinlikler hakkında şunları kaydetti.

“Gate.io HODL & Earn platformunun, yatırımcıların ürünleri daha iyi anlamalarına ve başarılı bir şekilde biriktirip kazanmalarına yardımcı olmak için bir Yapılandırılmış Ürünler Öğren-A-Thon kampanyası başlattığını duyurmaktan dolayı çok heyecanlıyız.

Artık öğreticiler aracılığıyla belirtilen yapılandırılmış ürünler hakkında bilgi edinebilir ve ödüller kazanmak için ilgili Soru-Cevap’ı tamamlayabilirsiniz.”

Süre : 4:00, 7 Temmuz – 10 Temmuz (UTC) * Kampanyaya kayıt olmak için tüm katılımcıların formu doldurmaları gerekmektedir.

Gate.io öğren kazan

Etkinlik 1: Cevapla & Kazan: 1,000$ Paylaş ve VIP+1 Kazan Tüm katılımcılar soruları öğrenmek ve cevaplamak için kayıt olabilirler.

Ödüller şu şekilde dağıtılacaktır: 

* Formdaki soruların tüm cevapları, eğer dikkatlice okursanız yapılandırılmış ürünler eğitimlerinde bulunabilir.

Nasıl katılınır ve kazanılır:

Adım 1: Yapılandırılmış Ürünler sayfasını ziyaret edin

Adım 2: Yapılandırılmış ürünler eğitimlerini okuyun

Adım 3: Formu doldurun ve soruları yanıtlayın

Katılımcıları Almak için USDT Shark Fin’e katılın bu aktivitede ödül kazanma şansı elde etmek için USDT Sharkfin’e abone olmanız gerekir.

Gate.io öğren kazan

Etkinlik ve kampanya ayrıntıları için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz