ENZA Airdrop Etkinliği: Ödül 20 USDC

Enza, yeni bir airdrop etkinliğine imza attı. Toplamda 3,000 USDC’nin dağıtılacağı etkinlikte rastgele kullanıcılar arasından 100 kişiye 20 USDC dağıtılacak.

Son Katılma Tarihi: 11 AĞUSTOS

İçeriğin Özet Başlıkları

Nasıl Katılırım?

Kampanya Gleam üzerinden yapılmaktadır. Foruma ulaşmak için tıklayın

Forumu doldururken SOLONA adresinizi girmeniz gerekmektedir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ya da diğer borsalardan SOL cüzdan kodunuzu alabilirsiniz.

  1. Twitter beğenisini yapın
  2. Instagram sayfasını beğenin
  3. Arkadaşlarınızı davet edin.

ENZA Nedir?

Ethereum Blockchain’e giden 10.000 3D NFT’den oluşan bir koleksiyonuz! Her NFT, 3D Zombie Shooter Oyunumuzda Oynanabilir bir Karakterdir. Oyun Oynayarak, Kiralayarak veya NFT’nizi Üreterek Simgemizi kazanın.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz