Bitcoin’de Yeni Test Denemesi: BTC, 30 Bin Doları Test Ediyor

0
62

LUNA çöküşünden sonra bir süre düşüş trendine giren kripto para piyasasında hareketlilik yaşanıyor. Bitcoin ve Ripple günlük %6 artışa geçti. Bitcoin, 30 bin dolar seviyelerini yeniden test etmeye başladı.

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

30.000 dolarlık çizginin altında birkaç gün daha geçirdikten sonra, bitcoin sonunda bunun üzerine çıktı ve hatta daha önce 31.000 dolara meydan okudu. Çoğu altcoin de bugün biraz yeşilde ve XRP, daha büyük sermayeli olanlardan en etkileyici kazanan olarak öne çıkıyor.

BTC 30 Bin Dolara Dokundu

BTC/USDT
Kaynak: TradingView

Kripto para piyasası aylardır yükseliş durumunda değil, ancak geçen hafta BTC’nin bir noktada 15.000 dolar düşüşle Aralık 2020’den bu yana 25.300 dolar olan en düşük konumuna düşmesiyle durum daha da kötüleşti.

Varlık bir miktar toparlandı ve gün sonra kısaca 31.000 doları aştı. Ayılar olay yerine geri dönüp onu bir kez daha güneye sürdüklerinden bu kısa sürdü. Bu nedenle, Bitcoin, bildirildiği gibi önümüzdeki birkaç günün çoğunu 30.000 doların altında geçirdi.

Borsalara büyük miktarda BTC yatırıldığına dair raporların ardından dün 28.500 dolara bile düştü . Bununla birlikte, boğalar bu noktada hızlandı ve Bitcoin’in yörüngesini tersine çevirdi.

Dünyanın en iyi kripto para borsalarını karşılaştır!
Birbirinden farklı avantajlara sahip en iyi kripto para borsalarını karşılaştır ve avantajlarından yararlan.

Birkaç saat içinde varlık 30.000 doların üzerine çıktı ve 31.000 dolara yaklaştı. Orada başarısız olmasına rağmen, Bitcoin hala 30.000 doların üzerinde işlem görüyor ve piyasa değeri 575 milyar dolar. Ayrıca, altcoinler üzerindeki hakimiyeti kabaca %45’e yükseldi.

XRP Öncülük Ediyor, ETH 2 Bin Dolara Dokunuyor

Altcoin genel durum

Ethereum da en son düzeltme sırasında oldukça kötü bir şekilde acı çekti ve günlerde 3.000 dolardan 1.700 dolara çıktı. BTC’ye benzer şekilde, o noktada sıçradı ve 2.000 gün sonra geri aldı.

Ancak Çarşamba günü bu gıpta edilen işaretin altına düştü ve çoğunlukla orada kaldı. Şimdi ise günlük %4’lük bir artış, ikinci en büyük kriptoyu 2.000 doların biraz üzerine çıkardı.

Dünyanın en iyi kripto para borsalarını karşılaştır!
Birbirinden farklı avantajlara sahip en iyi kripto para borsalarını karşılaştır ve avantajlarından yararlan.

Binance Coin de küçük bir günlük sıçramanın ardından 300 doların kuzeyinde. Cardano, Solana, Polkadot, Dogecoin, Avalanche, Tron, Shiba Inu ve Litecoin‘de de benzer artışlar görülüyor.

Ripple, XRP’yi 0,4 doların üzerine çıkaran %5,5’lik bir artışla daha büyük alt değerlerden en fazlasını kazandı. ATOM, ICP, UNI ve TFUEL, düşük değerli altcoinlerin en dikkate değer kazananları arasındadır.

Kripto para piyasası değeri, günlük 50 milyar dolarlık artışın ardından 1.3 trilyon dolara yaklaştı.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kripto paralar spekülatif ve karmaşık bir yapıya sahiptir. Sitemizde yayınladığımız yazılar, genel araştırma konuları olup kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Sitemizde yer alan borsalar ile herhangi bir ortaklığımız bulunmamaktadır. İçeriklerimiz, araştırma, gözlemleme ve deneme sonuçlarında elde ettiğimiz verileri kapsamaktadır. Alacağınız tüm kararlar, kendi kararlarınız olup kar ve zarar durumunda marj.org sorumlu tutulamaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz