Binance Hesap Dondurma Ve Kapatma

Binance.Com Hesap Dondurma Hakkında 

Binance.com hesabınızı “dondurmak veya kapatma işlemi “ oldukça kolay bir işlemdir .  Giriş yapmış olduğunuz ” İP Adresiniz ” üzerinden tekrar hesabınıza giriş yapıyorsunuz ‘Ayarlar‘ kısmından ” hesap ayarlarına ” giriyorsunuz daha sonrasında açılan sayfada aşağıdaki görseldeki gibi ” Disable Your Account ” bölümüne tıklayarak hesabınızı kısa süre içerisinde ” Dondurma ” işleminizi gerçekleştirebilirsiniz .

Yukarıdaki görselde görüldüğü gibi ” Disable Your Account ” net olarak sayfanın alt kısmında yer almaktadır .

Dikkat : Hesap Dondurma İşleminde Kesinlikle Olması Gerekenler 

 • İlk Kayıt Olduğunuz ” E-posta Adresi
 • Kayıt Olduğunuz ” İP Adresi
 • Kayıt Olduğunuz ” Telefon Numarası
 • Duruma Göre ” Fotoğraf Paylaşımı ”  istene bilir .

Yukarıda dondurma işleminde gerekli olan veya kesinlikle sahip olmanız bilgiler yer almaktadır . Aksi taktirde ” Hesap Dondurma ” işleminden yararlanmanız söz konusu değildir .

Binance.Com Dondurulan Hesap Nasıl” Aktif ” Hale Getirilir ?

Öncelikle hesap dondurma işlemi sonrasında hesabınıza doğrudan giriş yapmanız söz konusu değildir . Bu sebeple şirketin ” Destek Ekibi ” ile irtibata geçerek doğrudan ” Hesabınızı Aktif ” hale getirmeniz gerekmektedir . Bu sebeple izlemeniz gereken yolu ” Aşağıda Madde Halinde ”  sizlerle paylaşarak sorununuza kısa süre içerisinde çözüm bulmanızı sağlayacağız .

Dikkat : Kapalı Olan Hesap Nasıl Aktif Edilir ? 

İrtibata Geçeceğiniz Mail Adresi :[email protected] ” 

Yukarıda paylaştığımız mail adresi ile ” Detaylı Şekilde ” irtibata geçerek sorununuza çözüm bulabilirsiniz . Dondurma sonrasında hiç bir şekilde başka birimler ile irtibata geçmenize gerek yoktur.

Hesap Aktif Etme Mail İçeriği Nasıl Olmalı ? 

 • Hesabı Dondurduğunuz Tarih
 • Hesabı Oluşturduğunuz  Tarih
 • Telefon Numaranız
 • Hesabı Açtığınız Mail Adresi

Yukarıdaki ” 4 farklı madde ” ile doğrudan ” Binance.com ” ile irtibata geçerek hesabınızı kısa süre içerisinde ” aktif ” hale getirebilirsiniz.

19 YORUMLAR

  • Anladım ” Özer Bey ” ama Binance.com şirketinde ” 4 milyondan fazla ” kullanıcı kitlesine hizmet sunulmaktadır . Bu sebeple yoğunluktan dolayı bu tarz sorunlar yaşanmasını normal karşılamanız gerekmektedir .

 1. Dediğiniz şekilde 5nci mailimi attım fakat ne cevap nede ilgilenen var. Sadece otomatik mail geliyor. 3ncü günde hala yanıt yok!!
  ##- Please type your reply above this line -##
  Please access help center to submit a ticket through:
  support.binance.com/hc/en-us/requests/new
  By the way, please don’t submit any ticket by email since now on.
  Binance Team

 2. merhaba,
  binance hesabımı kapatırsam yatırmış olduğum bitcoin miktarını geri alma şansım varmıdır? şu an bayağı bi zarar ettim acaba hesap kapatma işlemi ile yatırdığım tutarı geri verirler mi?

 3. Binance hesabımi yanlışlıkla dondurdum şimdi giriş yapamıyorum kafayı yicem giriş sayfasından öteye gidemiyorum oturum açma sayfasında kalıyor accound locked diyor.
  Binance danışmanlara 20 den fazla bilet oluşturdum ama otomatik posta yolluyorlar lütfen yardim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here