Binance Kredi Kartı İle Para Yatırma

Binance kredi kartı ile para yatırma işlemi hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

En güvenilir kripto para takas platformu Binance, kullanıcılarına daha kolay alım-satım yapma imkanı sunmak amacıyla kredi kartı ile para yatırma seçeneğini de sunuyor. 7/24 Binance kredi kartı ile para yatırma işlemi gerçekleştirerek alım-satım ve takas işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Binance, dünyanın en yüksek hacmine sahip kripto para borsasıdır. Günlük işlem hacmi bakımından en yüksek hacme sahip olan kripto para borsası, haftalık ortalama 28,351,152 ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

İşlem çifti seçeneklerinin çok olması, ticari ürünlerin diğer borsalara göre daha fazla olması ve en önemlisi de Binance kredi kartı ile para yatırma seçeneğinin bulunması, yatırımcıların borsayı daha fazla tercih etmelerini sağlamaktadır.

Binance Kredi Kartı İle Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Son derece basit birkaç adımda kredi kartı ile Bitcoin, USDT, BUSD, Ethereum ya da diğer kripto paraları satın alabileceğiniz Binance’te, alım-satım kolaylıklarını değerlendirerek kazanç sağlayabilirsiniz. Peki, Binance’te kredi kartı ile para yatırma işlemi nasıl yapılır?

Binance hesabınıza giriş yapın. Henüz bir hesabınız yoksa ömür boyu yüzde 10 indirim kazanmak ve hemen üye olmak için tıklayın.

1- Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan “Kredi / Banka Kartı ile Yatırma” seçeneğine tıklayın.

Binance kredi kartı ile para yatırma

2- Açılan sayfadan hangi kripto parayı alacağınızı seçin.

Binance kredi kartı ile para yatırma

3- Yatırmak istediğiniz miktarı yazın ve “Devam Et” butonuna tıklayın.

Binance kredi kartı ile para yatırma

4- Açılan sayfada “Yeni Kart Ekle” seçeneğine tıklayın. Eklediğiniz bir kart varsa, seçerek işleme devam edebilirsiniz.

Binance kredi kartı ile para yatırma

5- Kredi kartı bilgilerinizi girin ve işlemi onaylamak için “Onayla” butonuna tıklayın.

6- Bankanızdan gelen SMS doğrulama kodunu onay kutusuna girerek işlemi tamamlayın.

Binance Kredi Kartı ile Para Yatırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son derece basit birkaç adımda kredi kartı ile Binance’a para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak alım yapmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı kuralların olduğunu unutmayın. Bunlar;

  1. Başkasının adına olan kredi kartından para yatırma işlemine izin verilmez.
  2. Binance kredi kartı ile para yatırma işlemini yapabilmek için hesabınızı doğrulamış olmanız gerekir.
  3. Kredi kartı ile para yatırırken sizden bir “fee ücreti” yani komisyon ücreti kesilmektedir. Buna dikkat etmelisiniz.

Dilerseniz kredi kartı yerine banka kartınızla da para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Binance para yatırma işlemi hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binance Nasıl Para Yatırılır?

Binance Para Çekme Nasıl Yapılır?

Kredi Kartı ile Para Yatırma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Binance Kredi Kartı İle Hangi Ödeme Yöntemleri Kabul Edilir?

Kredi kartı ile Binance’a para yatırma işlemlerinde Visa ve Mastercard ödemeleri desteklenmektedir. Mastercard ödemeleri; Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Endonezya, İtalya, Letonya, Lüksemburg, Meksika, Norveç, Polonya, Rusya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık, Ukrayna gibi ülkelerde desteklenmektedir. Türkiye’de hem Mastercard hem de Visa kart ile ödemeler desteklenmektedir.

Binance Hesabına Kaç Kredi Kartı Tanımlanabilir?

Binance kredi kartı ile para yatırma işlemlerinin daha basit hale gelmesi için platform, kartları kayıt etme özelliği sunmaktadır. Bu özelliği kullanarak kendi adınıza olan 5 banka/kredi kartını tanımlayarak sonraki işlemlerde yeniden kredi kartı bilgilerini girmenize gerek kalmadan işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İşlem düzenleyen banka tarafından reddedildi. Lütfen bankanızla iletişime geçin veya farklı bir banka kartı deneyin. Sorunu Nedir?

Bazı bankalar, kripto para alımına izin vermemektedir. Eğer Binance kredi kartı ile para yatırma işleminde böyle bir mesaj alıyorsanız, bankanızın kripto para ticaretine izin vermediği anlamına gelir.

Belirlenen Süre İçinde İşlem Onaylanmazsa Ne Olur?

Kredi kartı ile bitcoin alırken, doğrulama SMS’ini belirlenen süre içerisinde girmiş olmanız gerekir. Eğer belirtilen sürede girmezseniz, işleminiz iptal olur ve yeniden bilgileri girmeniz gerekir.

Başarısız olan işlemlerde Ödenen Tutar Geri Alınabilir mi?

Başarısız sonuçlanan işlemlerde eğer banka ödemeyi çekmemişse herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Ödeme tutarı, kartınıza geri iade edilir.

Binance’de kredi kartı ile emir tamamlandıktan sonra bakiye nerede görülür?

İşleminizi sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra “Cüzdanım” bölümüne girerek satın aldığınız kripto parayı görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here