Binance Komisyonsuz Para Yatırma

Binance komisyonsuz para yatırma işlemini gerçekleştirerek kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. İşte Binance komisyonsuz para yatırma hakkında ayrıntılı bilgiler…

Türkiye ve dünyada büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Binance, kullanıcılarına komisyonsuz para yatırma avantajı sağlıyor. Herhangi bir komisyon ödemeden Binance para yatırma işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Binance Komisyonsuz Para Nasıl Yatırılır?

Binance komisyonsuz para yatırma

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olma özelliğine sahip olan Binance, kullanıcılarına sunduğu işlem çiftleri, ticaret çeşitlilikleri ile birlikte kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutmak adına komisyonsuz para yatırma avantajı da sunuyor. Peki, komisyon ödemeden Binance para yatırma işlemi nasıl yapılır?

1- Vakıfbank ya da Ziraat Bankası Hesabı Açın

Türkiye’de PaPara ile Binance para yatırma işlemlerinin yasaklanmasının ardından, Binance, Türk yatırımcılarına komisyonsuz para yatırma seçeneğini sundu. Türkiye’de Ziraat Bankası ve Vakıfbank ile anlaşması olan Binance’a komisyonsuz para yatırmak için öncelikle bu iki bankadan birinden hesap açmanız gerekir.

2- BinanceTR Uygulamasını İndirin

Türkiye’den Binance’a para yatırmak için BinanceTR uygulamanızın olması gerekir. Tabi bununla birlikte üyeliğinizin de olması gerekiyor. Henüz BinanceTR üyeliğiniz yoksa ömür boyu yüzde 10 indirimli kayıt olmak için tıklayın.

BinanceTR uygulamasını indirmek için tıklayın

3- İtibari Para Yatırın

BinanceTR uygulamasını indirdikten sonra uygulamada hesabınızı açın ve cüzdanım bölümüne girerek itibari para seçerek para gönderin. BinanceTR’den para yatırma hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

Binance Ziraat Bankası İle Para Yatırma

30 Nisan 2021 tarihinden itibaren Türkiye’den PaPara ile Binance’a para yatırma işlemi kaldırıldı. Resmi Gazete’de duyurulan bu duyurudan sonra Binance, Türk kullanıcılarına kolaylık olması ve herhangi bir komisyon ödemeden para yatırma olanağı sağlamak adına Ziraat Bankası ile bir anlaşma yaptı. Anlaşma ile artık 7/24 BinanceTR uygulamasını kullanarak kullanıcılar hesaplarına para yatırabilmektedir.

BinanceTR para yatırma işleminde, banka seçimi alanında “Ziraat Bankası” hesabını seçtikten sonra hesap bilgilerini bankanızdan gönderim yaparken doğru alanlara girin ve işleminizi tamamlayın.

Binance Vakıfbank ile Para Yatırma

Kullanıcı deneyimin her zaman üst seviyelerde tutmayı sürdüren Binance, Türkiye’deki yatırımcılarının daha avantajlı şekilde alım satım yapmalarını sağlamak için Vakıfbank ile de bir anlaşma yaptı. Ziraat Bankasında olduğu gibi Vakıfbank ile BinanceTR para yatırmak için ana sayfada yer alan “Para yatırma” seçeneğini tıklayın ve banka seçiminde Vakıfbank seçeneğini tıklayarak verilen bilgileri doğru şekilde online banka ekranınızda ilgili yerlere girerek işlemi tamamlayın.

Bankalardan Binance Para Göndermek Ne Kadar Sürer?

Yatırımcılar için çok önemli bir konu olan gönderim süresi, Binance’in çözüme kavuşturduğu bir konudur. Çok kısa bir süre içinde Vakıfbank ve Ziraat Bankası ile Binance para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 2-3 dakika gibi kısa bir süre içinde yatırdığınız paranız hesabınıza geçecektir.

Ancak diğer bankalarda işlem süresi değişkenlik göstermektedir. Binance Ziraat Bankası ve Vakıfbank dışındaki diğer bankalardan da para yatırabilirsiniz fakat sadece EFT saatleri içerisinde para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ortalama 10 dakika gibi kısa bir sürede para yatırma işlemi tamamlanır. EFT saati dışında gönderilen paralar ise bir sonraki EFT saatleri içerisinde hesabınıza yansır.

Binance Para Yatırma Sorunu

Dünyanın en güvenilir kripto para borsası Binance, herhangi bir kapanma riski ile karşı karşıya olmayan bir borsadır. Ancak buna karşın bazen bankaların sistemlerinden ya da Binance’in sistemlerinden kaynaklı sorunlar yaşanabiliyor. Bu da para yatırma işlemlerinde sorunlara neden olabiliyor.

Binance para yatırma sorunu yaşıyorsanız, bir süre bekledikten sonra tekrar deneyin. Ancak çözüm bulamadıysanız destek bölümünden bize ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bazı bankalar, kripto para ticaretine izin vermemektedir. Bu bankalarda işlem yapıldığında “İşlem düzenleyen banka tarafından reddedildi. Lütfen bankanızla iletişime geçin veya farklı bir banka kartı deneyin” şeklinde uyarı verilir. Bu uyarıyı gördüğünüzde başka bir banka kartı ile işlem yapmanız gerekmektedir.

Binance AL-SAT Komisyon İndirimi Nasıl Alınır?

Binance, kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkartmak ve buna ek olarak mevcut kullanıcılarına avantaj sağlamak için alım-satımda komisyon indirimi kazanmayı sunuyor.

Referans linki ile kayıt yapan kullanıcılar, ömür boyu yüzde 10 AL-SAT komisyonu kazanmaktadır. Küçük bir rakam gibi görünse de yüksek meblağlarla işlem yapanlar için ciddi bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle hala Binance hesabınız yoksa ve ALIM-SATIM işlemlerinde ömür boyu yüzde 10 indirim kazanmak istiyorsanız buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Binance Nasıl Para Yatırılır?

Binance Para Çekme Nasıl Yapılır?

Binance Para Yatırma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

PaPara ile Binance para nasıl yatırılır?

Binance para yatırma işlemlerinde 30 Nisan 2021 tarihine kadar PaPara ile para yatırma işlemi sağlanmaktaydı. Resmi Gazetede yayınlanmasından sonra bu tarihten itibaren papara ile Binance para yatırma işlemi kaldırıldı.

Binance para yatırma nasıl oluyor?

Binance para yatırma işlemini Türkiye'den gerçekleştirmek için BinanceTR uygulamasını indirerek üye olmanız gerekiyor. Daha sonra Ziraat Bankası ve Vakıf Bank hesaplarından 7/24 para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer banka kullanıcıları ise EFT saatleri içerisinde BinanceTR uygulamasından para yatırma işlemini gerçekleştirebilirler.

Binance ye nasıl para yatırılır 2021?

Binance ye para yatırmak için öncelikle hesabınıza giriş yapın, daha sonra cüzdanım bölümüne girin. Buradan para yatırma seçeneğini tıklayarak ilgili adımları izleyerek para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Global nasıl para yatırılır?

Binance Global para yatırma işlemi, direkt olarak yapılmamaktadır. Global hesabınızdan ancak kredi kartı ile para yatırabilirsiniz. Kredi kartı ile Binance para yatırma işleminde komisyon ücretinin olduğunu unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here