Binance Takas Farming Komisyon Yapısı Güncellendi

Binance, resmi web sitesi üzerinde yaptığı duyuruda, takas farming komisyon yapısını güncelleyeceğini duyurdu. Yapılan değişiklikler bugün itibari ile geçerli olacak.

9.9

Binance En Yüksek işlem hacmine sahip borsa

Binance Global, piyasa değeri ve yatırım hacmi açısından en büyük kripto para borsadır.
%10 KOMİSYON İNDİRİMİref

Dünyanın en popüler kripto borsası Binance, yeniliklere devam ederken kullanıcılarını takas farming komisyon yapısı konusunda uyardı. İnternet sitesi üzerinden takas farming komisyon yapısı hakkında bilgi paylaşımında bulunan borsa, bugün itibari ile (09.06.2022) yeni komisyon yapısının geçerli olacağını bildirdi.

Yeni güncellenen takas farming komisyon yapısı aşağıdaki tabloda görülmektedir.

VIP Seviyesi
Önceki Takas Farming Alım-Satım Komisyonları
Yeni Takas Farming Alım-Satım Komisyonları
Düzenli
%0,2
%0,15
VIP 1 – VIP 3
%0,12
%0,10
VIP 4 – VIP 6
%0,07
%0,07
VIP 7 – VIP 9
%0,06
%0,06

Takas Farming Nedir?

Takas Farming bir Binance Earn ürünüdür ve kullanıcıların token takasına katılarak İlk Farming Dönemi boyunca %50’ye varan işlem ücreti indirimi kazanmasına olanak sağlar. 1.000.000 $ değerindeki Fon takas ödülleri olarak dağıtılacaktır ve İlk Farming Dönemi içerisinde dağıtımı tamamlanacaktır.

UYARI: Marj.org mevcut kripto para borsalarındaki bütün kazanç imkanlarından nasıl faydalanılabileceğini adım adım araştıran ve en iyi yol haritasını geliştirerek kripto para sektöründeki bütün kazanç imkanlarını sunan bir platform olup, hiçbir kripto para borsasının resmi web sitesi değildir. Sunduğumuz tüm bilgiler, güncel kazanç modelleri olmakla birlikte kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Paylaşılan tüm ödüller, fırsatlar ve haberler borsaların resmi paylaşımları baz alınarak derlenmiştir. Binance, Huobi, Gate.io, KuCoin ve diğer borsaların anlık gelişmelerini öğrenmek için sitemizi sık kullanılanlar sekmesine eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here